KURUMSAL

   MET TEKNİK Gemi Yan Sanayi;sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla,güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz '' kalite'',çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

   Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.Sizlerle başladığımız bu yolculukta,kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri,işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

   Ekonomimizi tehdit eden etmenler ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur.Umarız bugüne kadar MET TEKNİK firmasına duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır.Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz.Herşey için sizlere teşekürü bir borç biliriz. Firmamız denizcilik sektöründe 20 yıılık bilgi birikimi ve tecrübesi ile garantili hizmet vermektedir.

   Firmamız denizcilik sektöründe 20 yıılık bilgi birikimi ve tecrübesi ile garantili hizmet vermektedir.

Saygılarımızla
Met Teknik Gemi Yan Sanayi